Aktualności

NOWE SOCZYSTE BARWY

NOWE SOCZYSTE BARWY

Wprowadzamy na rynek taśmy suwakowe w nowych soczystych barwach. Taśmy są nowością na rynku, sprawdzą się idealnie w każdym obuwiu.   Nowe kolory :    - MORSKI 359 - LIMONKA 874 - BŁĘKIT 901   - NIEBIESKI 549 - KORAL 816    -ŻURAWINA 175
Sprawdź co będzie hitem w najbliższym czasie ...

Sprawdź co będzie hitem w najbliższym czasie ...

  Firma Suwak Technologia Robert Szabliński Design podążając za najnowszymi trendami, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców wprowadza do swojego asortymentu :
Klasyka i nowoczesny design

Klasyka i nowoczesny design

Klasyka i nowoczesny design połączone w najwyższej jakości produktach marki SuwTech Robert Szabliński Design.   Prostokątne i okrągłe blaszki w różnych odcieniach, od złota po ciemny GUN PLATED,  to propozycja na sezon wiosna/lato 2016. Styl i elegancja, klasyka i nowoczesność, spotykają się za sprawą marki Suwak Technologia Robert Szabliński Design - w ten sposób powstają produkty najwyższej jakości, tworzone przy użyciu najnowszych technologii i wpisujące się idealnie w nurt światowego mainstreamu.
ISTOTA ZNAKOWANIA

ISTOTA ZNAKOWANIA

liderzy polskiego rynku obuwniczego nieustannie dbają o doskonałą jakość swoich produktów.   Podążając za najnowszymi trendami, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, promują najnowsze kolekcje... 
Quality by SuwTech

Quality by SuwTech

Najnowsza kolekcja Suwak Technologia Robert Szabliński Design obfituje w innowacyjne pomysły. Nowe kolory, oryginalne przywieszki, zamki w zaawansowanej technologii - to tylko niektóre z jej atutów.